WhatsApp
Yükleniyor...

Google Maps Yorum 5 yıldız 50 adet

Telefonla Aranma Oranınız Artar: Aradıkları ürün/hizmetlere hızlı ulaşmak isteyen müşteriler işletme puanınız yüksek diye sizi arayacaktır. Müşterileriniz Artar: Google maps yorum satın alarak olumlu yorum alarak daha fazla müşteri elde etme şansı yakalarsınız.

Anasayfa Paketler Google Maps Yorum 5 yıldız 50 adet

Google yorum hizmeti ile birlikte benim işletmem haritanıza gelen yorumların sayısını artırıyoruz. Sizlerde haritanızda değerli yorumlar kazanarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Google 5 yıldız + olumlu yorumlar için hizmetimizi satın alın. Tek yapmanız gereken bizlere harita linkinizi göndermeniz herhangi bir şifre vb. istemeden işlemleriniz gerçekleştiriyoruz.

Google Maps yorum hizmetiyle birlikte Google Benim İşletmem harita kaydınızın sıralamalarını artırarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Tamamen gerçek kullanıcılar tarafından, farklı IP adresiyle, anahtar kelimelerinizin geçtiği yorumlar ile işletme kaydınızı en iyi şekilde optimize edin.

Bu hizmetle sıralamalarınızı artırarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz, aynı zamanda 5 yıldız ve değerlendirme ile güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.

Kurulum Talimatları

Neden Google Maps Yorum Satın Almalıyım?

Eğer Yeni Harita Kaydı Yaptırdıysanız,

Eğer yeni harita kaydı yaptırdıysanız hiç yorum olmaması müşteride pek iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Çünkü çoğu kişi işletmenizin ne kadar pozitif yoruma sahip olduğuna bakıyor. 5 yıldız yerine 4 yıldız olan bir ortalama görürlerse çekinebilirler. Bu yüzden özellikle yeni açılan işletmeler için yorumlar ilk izlenimde çok önemlidir.

Eğer Harita Sıralamanız Düşükse Ve Rakiplerinizi Geçemiyorsanız,

Haritalarda işletmenize yapılan yorumların ortalaması ve sayısı çok önemlidir. Çoğu zaman 3-4 adet yorumla 30 yıldızlı yeri geçen işletmeler görülebiliyor fakat, harita optimizasyonlarının iyi yapıldığı bir kelimede en çok yorumu olan çoğu zaman en üstte yer alır. Rakiplerinizi bu durumda geçmenin tek yolu yorumlardır.

Peki Neden Aqua Yazılım' dan Google Maps Yorumu Satın Almalıyım?

Bunun için sizlere onlarca sebep verebiliriz fakat diğer satıcılardan farklı olarak şu özelliklerimiz en çok tercih edilen yorum sağlayıcı olmamızı sağlıyor:

  1. Kullanıcılar tamamen gerçek kullanıcılar
  2. IP adresleri farklı, VPN veya proxy kullanılmayan IP adresleri
  3. Anahtar kelimelerinize yönelik doğaçlama yorumlar yazılır
  4. Günde en az 3 olacak şekilde yorumları zamana yayarak gönderebiliriz
  5. En büyük kullanıcı havuzu bizde, bu sayede Türkiye’nin neredeyse her ilinden kullanıcılar yorum yapabilir

Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler:

  • Yorum sayısında silinmeler olur (silinme miktarı değişebilir), kullanıcılar daha önce o konumda bulumadıysa Google bunu algılayabilir. Eğer algoritma yakalarsa düşmeler yaşanabilir. Herhangi bir telafi yapılmamaktadır.

 

  • Alım miktarı haritanın varlığını tehlikeye sokabilir. Yeni açılmış bir harita kaydına anında yorum göndermek işletmenin askıya alınmasına neden olabilir. Bu yüzden yorum satın alırken haritayla ilgili yaşanabilecek şeyler sizin sorumluluğunuzdadır.

 

  • Yorumu yapanlar gerçek kullanıcılar olduğu için arada tam olarak istemediğimiz şekilde yorumlar olabilir, bunları göze alarak satın alırsınız.

 

  • T.C. Anayasası’na aykırı sektörlere yorum hizmeti verilmemektedir.
Telefonla Aranma Oranınız Artar: Aradıkları ürün/hizmetlere hızlı ulaşmak isteyen müşteriler işletme puanınız yüksek diye sizi arayacaktır.

Müşterileriniz Artar: Google maps yorum satın alarak olumlu yorum alarak daha fazla müşteri elde etme şansı yakalarsınız.
İşletme Puanı Yükselir: Google benim işletmem üzerinden yapacağımız yorumlar ve 5 yıldızlı oylar sayesinde işletme puanınız artacaktır.

Popüler İşletme Olursunuz: Önerilen yorumlar ve 5 yıldızlı yorumlar sayesinde herkes işletmenizi tanımış olur ve satın alma kararlarına pozitif yönde etki etmiş olursunuz.
Ekleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 07:54
Kategori:
Etiketler: